Profil działalności

Strona główna  |  O firmie  |  Oferta  |  Aktualności  |  Kontakt
Scarlet Oak Sp. z o.o. jest firmą doradczą. Specjalizujemy się w usługach dotyczących rynku chińskiego oraz polsko - chińskich relacji gospodarczych. Naszym celem jest skuteczne wspieranie polskich firm w ich ekspansji na...

Profil działalności

Scarlet Oak Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu różnorodnych usług doradczych związanych z rynkiem chińskim. Swoją ofertę adresujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw, które poszukują możliwości ekspansji na tym rynku zarówno w zakresie działalności produkcyjnej jak i sprzedaży. Inną grupę klientów stanowią instytucje oraz organizacje, które zamierzają prowadzić działania promocyjne w Chinach.

Działalność Scarlet Oak Sp. z o.o. koncentruje się zatem na następujących dziedzinach: usługi menedżerskie w zakresie zarządzania biznesem w Chinach, pośrednictwo w handlu z Chinami oraz organizacja działań promocyjnych jak prezentacje produktów, seminaria i warsztaty. Prowadzimy również działalność handlową, jesteśmy importerem skuterów o napędzie elektrycznym.

Posiadamy szczególną znajomość następujących segmentów gospodarki chińskiej: działalność wytwórcza, głównie w zakresie komponentów do produkcjji środków transportu, turystyka z Chin do Polski, artykuuły spożywcze i żywność, produkty dla rolnictwa, budownictwa, wyjazdy edukacyjne, oprogramowanie CRM.
Copyright © 2010 Scarlet OAK Sp. z o.o. - Profil działalności    Design tworzenie stron www