Edukacja za granicą

Strona główna  |  O firmie  |  Oferta  |  Aktualności  |  Kontakt
Scarlet Oak Sp. z o.o. jest firmą doradczą. Specjalizujemy się w usługach dotyczących rynku chińskiego oraz polsko - chińskich relacji gospodarczych. Naszym celem jest skuteczne wspieranie polskich firm w ich ekspansji na...

Edukacja za granicą

Zajmujemy się promocją nauki i rekrutacją do wybranych szkół oraz uczelni zagranicznych. Dotyczy to:

1. Programów MBA i EMBA w języku angielskim w tym m.in. University of Maryland's Smith Business School EMBA w Pekinie oraz Washington University - Fudan University EMBA w Szanghaju. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej dedykowanej strony i kontaktu. w sprawach programów MBA i EMBA.

2. Prywatnych szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Wielkiej Brytanii oferujących zarówno pełny cykl kształcenia jak również letnie kursy językowe połączone z zajęciami sportowymi oraz kursy przygotowawcze. Naszymi partnerami są sieci renomowanych szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących w ramach grup Cognita, EF Academy oraz Harrow House. Zapraszamy do odwiedzenia naszej dedykowanej strony dotyczącej szkół z internatem w Wielkiej Brytanii i USA, a także programów semestralnych i językowych oraz letnich obozów.

Stale zwiększamy sieć promowanych szkół, rozszerzając ją o nowe szkoły za granicą i uczelnie oraz kraje.
Copyright © 2010 Scarlet OAK Sp. z o.o. - Edukacja za granicą    Design tworzenie stron www